LAnsyst  
           

FIIBEROPTILISED TOOTED

KoodNimetushik
200105ETK SM 4*10/125 LSOH kollanem.
200106ETK SM simplex LSOH 3mm yellowm.
200114Eurolan 39U-S1-24-03YLm.
200115ETK SM, 8*10/125 LSOH kollanem.
200120ETK OM2, 4*50/125 LSOH sininem.
200122ETK OM2, 8*50/125 LSOH sininem.
200123ETK OM2, 12*50/125 LSOH sininem.
200124Draka OM2, 24*50/125 LSOH sininem.
200125ETK OM2, 24*50/125 LSOH sininetk.
200128ETK SM,8*10/125 PE musttk.
200129ETK SM,12*10/125 PE musttk.
200130ETK SM, 48*10/125 LT kollanem.
200131ETK SM, 96*10/125 LT kollanem.
200132ETK SM, 12*10/125 LSOH kollanem.
200133OM4 8*50/125 aqua FUMOm.
200136ETK SM, 24*10/125 Metall PE mustm.
200138ETK SM, 24*10/125 PE mustm.
200139ETK SM, 24*10/125 LSOH kollanem.
200140ETK OM3 12x50/125 LSOH aquam.
200141ETK OM3 24x50/125 LSOH aquam.
200143ETK SM, 4*10/125 PE mustm.
200144Corning 96*10/125 Metal PEm.
200145ETK OM3 4x50/125 LSOH aquam.
200148ETK OM3 2x50/125 LSOH aquatk.
200200SM 2xSCU-SCU 1mtk.
200201SM 2xSCU-SCU 2mtk.
200202SM 2xSCU-SCU 3mtk.
200203SM 2xSCU-SCU 5mtk.
200204SM 2xSCU-SCU 10mtk.
200205SM 2xSCU-SCU 15mtk.
200206OM2, SC-SC 2x50/125 1mtk.
200207OM2, SC-SC 2x50/125 2mtk.
200208OM2, SC-SC 2x50/125 3mtk.
200209OM2, SC-SC 2x50/125 5mtk.
200210OM2, SC-SC 2x50/125 10mtk.
200211OM2, SC-SC 2x50/125 15mtk.
200212SM 2xLCU-SCU 1mtk.
200213SM 2xLCU-SCU 2mtk.
200214SM 2xLCU-SCU 3mtk.
200215SM 2xLCU-SCU 5mtk.
200216SM 2xLCU-SCU 10mtk.
200217SM 2xLCU-SCU 15mtk.
200218OM2, LC-SC 2x50/125 1mtk.
200219OM2, LC-SC 2x50/125 2mtk.
200220OM2, LC-SC 2x50/125 3mtk.
200221OM2, LC-SC 2x50/125 5mtk.
200222OM2, LC-SC 2x50/125 10mtk.
200223OM2, LC-SC 2x50/125 15mtk.
200224SM 2xLCU-LCU 1mtk.
200225SM 2xLCU-LCU 2mtk.
200226SM 2xLCU-LCU 3mtk.
200227SM 2xLCU-LCU 5mtk.
200228SM 2xLCU-LCU 10mtk.
200229SM 2xLCU-LCU 15mtk.
200230OM2, LC-LC 2x50/125 1mtk.
200231OM2, LC-LC 2x50/125 2mtk.
200232OM2, LC-LC 2x50/125 3mtk.
200233OM2, LC-LC 2x50/125 5mtk.
200234OM2, LC-LC 2x50/125 10mtk.
200235OM2, LC-LC 2x50/125 15mtk.
200236SM pigtail SC 10/125 1mtk.
200237SM pigtail SC 10/125 2mtk.
200238SM pigtail SC 10/125 4mtk.
200239SM pigtail SC/APC 10/125 1mtk.
200240SM pigtail SC/APC 10/125 2mtk.
200241SM pigtail SC/APC 10/125 4mtk.
200242OM2 pigtail SC 50/125 1mtk.
200243OM1 pigtail ST 62,5/125 1mtk.
200244Adapter SC duplex MM beeztk.
200245Adapter SC duplex SM sininetk.
200246OM3 pigtail LC 50/125 1mtk.
200247Adapter SC simplex SM sininetk.
200248Adapter SC/APC simplex SM rohelinetk.
200249Adapter ST MMtk.
200250Adapter LC SM duplex SC footprinttk.
200251Adapter LC/APC SM duplex SC footprinttk.
200252Smouv 60mmtk.
200253Smouv 40mmtk.
200254SM pigtail ST 10/125 1mtk.
200255Adapter LC duplex MM beeztk.
200257Adapter SC-LC SM simplextk.
200258SM pigtail LC 10/125 1mtk.
200259Isopropanooltk.
200260SM 2xLCU-LCU 7mtk.
200261SC duplex kattekorktk.
200262OM2, pigtail LC 50/125 1mtk.
200266OM1 pigtail SC 62,5/125 1mtk.
200268SM 2xSCA-SCU 1mtk.
200269SM 2xSCA-SCU 2mtk.
200270SM 2xSCA-SCU 3mtk.
200271SM 2xSCA-SCU 5mtk.
200272SM 2xSCA-SCU 10mtk.
200273SM 2xSCA-SCU 15mtk.
200274SM 2xSCA-SCA 1mtk.
200275SM 2xSCA-SCA 2mtk.
200276SM 2xSCA-SCA 3mtk.
200277SM 2xSCA-SCA 5mtk.
200278SM 2xSCA-SCA 10mtk.
200279SM 2xSCA-SCA 15mtk.
200280Smouv-i Hoidja 3Mtk.
200287Adapter SC/APC duplex rohelinetk.
200288OM3 pigtail SC 50/125 1mtk.
200296SC/simplex kattekorktk.
200297SM 2xLCU-SCA 10mtk.
200298FO läätsepaber (pakk)tk.
200300ETK OM3 8x50/125 LSOH aquam.
200301SM 2xLCU-SCA 2mtk.
200302SM 2xSCU-SCU 7mtk.
200303SM 2xSCA-SCA 7mtk.
200304SM 2xSCA-SCU 7mtk.
200312OM2, pigtail ST 50/125 1mtk.
200314SM 2xLCU-SCA 1mtk.
200318SM 2xLCU-SCA 5mtk.
200319SM 2xLCU-SCA 15mtk.
200322SM 2xLCA-SCA 15mtk.
200323SM 2xSCA-SCA 0,5mtk.
200325OM3, SC-SC 2x50/125 1mtk.
200326SM 2xLCU-SCA 3mtk.
200331SM 2xLCU-LCU 20mtk.
200333SM LCU-SCA 0,5mtk.
200334SM 2xLCU-SCA 7mtk.
200337OM2 2xST-SCU 0,5mtk.
200340SM 2xLCU-SCU 7mtk.
200341Adapter MTRJ MMtk.
200344SM 2xSCA-SCU 0,5mtk.
200345SM 2xSCA-SCU 20mtk.
200346SM 2xSCA-SCA 20mtk.
200349SM 2xLCA-SCA 1m.tk.
200350SM 2xLCA-SCA 2m.tk.
200351SM 2xLCA-SCA 3m.tk.
200352SM 2xLCA-SCA 5m.tk.
200353SM 2xLCA-SCA 7m.tk.
200354SM 2xLCA-SCU 1mtk.
200355SM 2xLCA-SCU 2mtk.
200356SM 2xLCA-SCU 3mtk.
200357SM 2xLCA-SCU 5mtk.
200358SM 2xLCA-LCA 1mtk.
200359SM 2xLCA-LCA 2mtk.
200360SM 2xLCA-LCA 3mtk.
200361SM 2xLCA-LCA 5mtk.
200369SM 2xLCA-LCU 2mtk.
200370SM 2xLCA-SCU 7mtk.
200371SM 2xLCA-SCU 10mtk.
200400Adapter LC/APC Quadtk.
200401Adapter SC simplex MM beeztk.
200403SM 2xST-SCU 1mtk.
200404Splice kassett 12 kiudutk.
200413SM 2xSCU-SCU 20mtk.
200415SM 2xST-SCU 2mtk.
200422FUJI BTR-06L akutk.
200494SM 2xSCU-SCU 0,5mtk.
201104OM3, pigtail MTRJ 50/125 1mtk.
201108SM 2xLCA-SCA 10mtk.
201111OM3, 2xLC-LC 5mtk.
201112SM 2xLCU-LCU 0,5mtk.
201115OM2 MTRJ-ST 0,5mtk.
201116OM2 MTRJ-SC 0,5mtk.
201120OM2, SC-SC 7mtk.
202212OM3, 2xLC-LC 13mtk.
220022SC-SC 2xOM4 2mtk.
300481Cletop Stick 2,5mmtk.
300482Cletop-S Type A FR SC FC STtk.
300483Cletop-S refilltk.
300485Cletop-S puhastuskassetttk.
300658SC simplex Keystone adaptertk.
300835OM4 pigtail SC 50/125 1mtk.
310033Adapterikruvi 2,2x6,5tk.
330108FO paneel 19" 1U ilma riiulitatk.
330121Attenuator LC 5dB SM F-Mtk.
330122Attenuator LC 10dB SM F-Mtk.
330123Attenuator SC 10dbtk.
330124Attenuator SC 5dbtk.
330125Attenuator SC 3dBtk.
4000123M OB 2port Volitiontk.
4000133M Keystone adapter SCtk.
600151FO esipaneel 4 SC duplextk.
600152FO esipaneel 12 SC duplextk.
600153FO esipaneel 24 SC duplextk.
600154FO esipaneel 24 SC simplextk.
600155FO esipaneel ST 12tk.
600156FO paneel ST 24tk.
600157LC puhastuspliiatstk.
600158FO paneeli riiultk.
6003866xSC duplex seinakarp FOtk.
6003876xSC simplex seinakarp FOtk.
600806SC puhastuspliiatstk.
600809OPTIPOP varurull ATC-RC-01tk.
700102SM 2xLCU-SCU 20mtk.
 

LANSyst OÜ

Liivametsa tee 6, Tallinn
Registrikood: 11238880
KMKR: EE101044004
Hansapank a/a 221029560177

Tel: +372 654 1042
Fax: +372 654 1043
info@lansyst.ee
 

Lingid




           
Ettevõttest  Teenused  Kaubamärgid  Tootekataloog  Kontakt  Tellimuse info  Kasutajakonto  
© 2013 Lansyst OÜ Kalmistu tee 22, Tallinn info@lansyst.ee